Loading...
BESKID SĄDECKI - Odkrywcy Popradzkiego Parku Krajobrazowego

Artykuły

Odkrywcy Popradzkiego Parku Krajobrazowego

Zbliżają się ferie zimowe. Jeżeli szukacie pomysłu co robić z dziećmi w Beskidzie Sądeckim to zachęcam do odkrywania Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

GDZIE ZNALEŹĆ WYDRUKOWANE SPACEROWNIKI ?

Dodatkowo spacerowniki można otrzymać w każdym z trzech oddziałów Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego w godzinach 7.30-15.30:

  • w Krakowie, ul. Vetulaniego 1A;
  • w Starym Sączu, 33-342 Barcice, Wola Krogulecka 82;
  • w Tarnowie, ul. Ostrogskich 5

GDZIE ODEBRAĆ ODZNAKĘ?

Po wypełnieniu Spacerownika skontaktuj się z nami - przyjdź do siedziby Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego w godzinach 7.30-15.30: w Krakowie, ul. Vetulaniego 1A; w Starym Sączu, 33-342 Barcice, Wola Krogulecka 82; w Tarnowie, ul. Ostrogskich 5.
Pobierz Spacerownik PDF

Jak zostać odkrywcą Popradzkiego Parku Krajobrazowego

  • 1. Korzystając ze strony internetowej Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, mapy i przewodnika po Parku Krajobrazowym zaczerpnij trochę informacji i zaplanuj wycieczkę do Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
  • 2. Zapakuj do plecaka niezbędne na wycieczkę akcesoria (Spacerownik, coś do pisania i kolorowania, mapę parku, aparat fotograficzny itp.).
  • 3. Podczas wycieczki wypełniaj Spacerownik, tworząc własne, krótkie relacje z pobytu w wybranych przez Ciebie miejscach. Niech to będzie Twój autorski Spacerownik.
  • 4. Po wypełnieniu Spacerownika skontaktuj się z nami - przyjdź do siedziby Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego - Oddziału w Nowym Sączu. Pokaż nam swój Spacerownik i odbierz odznakę Odkrywcy Popradzkiego Parku Krajobrazowego.